Gizlilik ve Güvenlik

Renklidolap ve uzantıları Yula Bilgi Teknolojileri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ.’nin tescilli markasıdır ve yasal olarak korunmaktadır.

Müşteri güvenliği ve gizliliği ile ilgili önemli başlıca hususlara dikkat etmenizi öneririz;

Renklidolap müşterilerinin isim, soyisim, TC kimlik no, e-posta adresi vb. gibi hiçbir kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaz ve ayrıca kişisel bilgilerinizi kendi web sayfası haricinde ve resmi iletişim hattı haricinde hiçbir şekilde müşterilerinden istemez.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Renklidolap alışveriş yapan tüm müşterilerinin kredi kartı bilgilerini 256 bit SSL serfitikası ile koruma altına almıştır ve hiçbir müşterilerinin kredi kartı bilgilerini sunucularında barındırmaz, sipariş aşamasında ödeme sayfasına girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri, Türkiye'nin en güvenilir e-ticaret altyapısı sağlayıcısı olan T-Soft'un yüksek güvenlikli sunucularından, 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek doğrudan bankanıza iletilir. Böylelikle gönül rahatlığıyla ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Renklidolap ödeme sayfası dışında hiçbir şekilde müşterinden kredi kartı bilgileri istemez.
 
Renklidolap.com'dan yapılan alışverişlerin ürün içeriğini alıcıdan başka hiç kimse bilmez. Paket içeriği bilgisi kargo firmasına verilmez, bu bilgiler Renklidolap.com tarafından saklı tutulur. Ayrıca ürün faturası kapalı zarf içerisinde gönderilir. Renklidolap.com, müşteri gizliliği ve sipariş gizliliği konularında %100 müşteri memnuniyetini benimser.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.